facebook
menu
Grzejniki Szklane

Ogrzewanie lokali i biur

Zastosowanie Folii grzewczej w lokalach, zdecydowanie ułatwia użytkowanie oraz powoduje zmniejszenie kosztów z którymi każdy z nas w dzisiejszych czasach się liczy.

Z uwagi na bardzo wyskoką efektywność materiału grzewczego, pomieszczenie jest nagrzane w bardzo szybkim czasie, system grzewczy wystarczy włączyć na ok 20/30 min przed otwarciem lokalu.

Jeżeli aktualnie dorzewacie Państwo np. termo piecykami z pewnością jesteśmy w stanie zapewnić Państwu lepszą odczuwalność ciepła, oraz zmiejszenie rachunków za prąd, system grzewczy można przez noc ustawić na minimalną temperaturę (np. 5°C) a następnie przed otwarciem ustawić żądaną temperaturę którą uzyskamy do 30min.*

*Wartości szacunkowe, pomiary zależne od dużej ilości czynników takich jak: temperatura otoczenia, izolacja budynku, szczelność oraz przenikliwość stolarki itp.

Nasze ogrzewanie nadaję się do każdego rodzaju podłóg i Docelowo może być stosowane zarówno w mokrej jak i suchej zabudowie takiej jak:Różne podłogi ogrzewane folią grzewczą

  • Gres/ceramika
  • Granit/marmur
  • Panale podłogowe
  • Deska typu Barlinek
  • Parkiet
  • Beton dekoracyjny
  • Oraz pozostałe

Dzięki zastosowaniu ogrzewania Folią Grzewczą w lokalach koszty eksploatacji mogą znacznie się zmniejszyć, gdyż pomieszczenie jest wypełnione folią tylko w miejscach gdzie lokal jest użytkowany(Folii nie instaluje się pod szafkami, stołami, biurkami).

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

GrzejnikiSzklane Sp. z o.o. S. K. A.
Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice 

Telefon: 123 072 111
E-mail: biuro@grzejnikiszklane.pl

Produkt polski

Zadaj pytanie

W celu weryfikacji nadawcy prosimy o zaznaczenie poniższego pola.

Close