facebook
menu
Grzejniki Szklane

Energooszczędne ogrzewanie w hotelach

Zastosowanie Folii grzewczej w hotelach niestamowicie ułatwia urzytkowanie pomieszczeń oraz podnosi ich standard.

Z uwagi na bardzo wyskoką efektywność materiału grzewczego, pomieszczenie jest nagrzane w bardzo szybkim czasie, system grzewczy wystarczy włączyć na ok 20/30 min przed zakwaterowaniem gości w pokoju. Nie jest wymagane wykonywanie dodatkowych instalacji, pionów oraz rozprawadzania np. nawiewów czy rurek z wodą.

Nasze ogrzewanie nadaję się do każdego rodzaju pomieszczeń, w szczególności zalecane jest do:

Łazienek w podłodze - gdzie oczywistym jest że komfort rozgrzanej podłogi jest przez kienta bardzo doceniany a jednocześnie usprawnia ono utrzymanie łazienki w porządku, gdyż na podłodzę nie zalega woda np. po kąpieli.
Przy wykończeniu ceramiką, lub marmurem rozgrzanie następuje do 30 min a dzięki zastosowaniu termostatów sterowanie temperaturą jest dostosowane do potrzeb klienta.
Podłoga łazienki   Łazienek na ścianach – tzw. „ręcznikowiec” może być również wykonany w naszej technologii, dzięki czemu nie zabiera miejsca w łazience jak również jest bardzo estetyczny. Ogrzewanie łazienek na ścianach
Łazienek pod lustrem – system Anty Para polega na umieszczeniu Folii pod lustrem w skutek czego lustro w danym miejscu nie zaparuje, system Anty Para jest niewidoczny do momentu zaprarowania łazienki, dzięki zasilaniu na 12V oraz 24V system jest wpinany do dodatkowego oświetlenia, które przeważnie znajduje się nad lustrem. System anty-para   Pokojach – dzięki zastosowaniu ogrzewania Folią Grzewczą w pokojach koszty eksploatacji mogą znacznie się zmniejszyć, gdyż pomieszczenie jest wypełnione folią tylko w miejscach gdzie pokój jest użytkowany(Folii nie instaluje się pod szafkami, stołami, łóżkiem) Grzejnik w lustrze

Ściana ogrzewana i przykryta płytą gipsowąJeżeli w Państwa Hotelu posadzka jest już wykonana a zależy Państwu na dogrzaniu jakiegoś miejsca nic nie stoi na przeszkodzie aby folię umieścić w ścianie następnie wykończyć ją płytą g/k i pomalować, lub wykończyć np. tapetą, ogrzewanie ścienne jest porównywalne w swojej sprawności z ogrzewaniem podłogowym, niestety minusem jest większa ilość Folii Grzewczej potrzebna do ogrzania pomieszczenia.

Istnieje możliwość instalacji termostatów z centralą sterującą, lub z funkcją z-wave (obsługa Wi-fi).

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

GrzejnikiSzklane Sp. z o.o. S. K. A.
Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice 

Telefon: 123 072 111
E-mail: biuro@grzejnikiszklane.pl

Produkt polski

Zadaj pytanie

W celu weryfikacji nadawcy prosimy o zaznaczenie poniższego pola.

Close